top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraKlub Wolontariatu Warto

Wolontariat w czasie pandemii

W ostatnim czasie działalność Klubu Wolontariatu Warto jest niestety ograniczona. Na ten moment skupiamy się na współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Kartuzach i Wojewódzką Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Gdańsku w zakresie pomocy osobom chorym na SARS-CoV-2 oraz objętym kwarantanną.

Mamy jednak nadzieję, że już wkrótce nasze działania się poszerzą i będziemy mogli zaprezentować Państwu wiele zdjęć z wydarzeń, które planujemy zorganizować.

Już w lutym będziemy prowadzić warsztaty dla uczestników projektów realizowanych przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kartuzach i Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Ekonomii Społecznej SPOEKON. Oczywiście ze względu na pandemię zajęcia odbędą się online. Relacja z warsztatów już wkrótce!

W najbliższym czasie będziemy również prowadzić zajęcia dla dzieci w małych grupach. Mamy nadzieję, że uda się to już w tym miesiącu=)


Zapraszamy wszystkie osoby, które są zainteresowane wolontariatem (zwłaszcza w przypadku robienia zakupów na terenie Gminy Kartuzy osobom potrzebującym oraz w przypadku chęci udzielania korepetycji z matematyki, j. angielskiego i j. polskiego dla uczniów szkół podstawowych).


76 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page