top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraKlub Wolontariatu Warto

Wiosenne porządki w ogrodzie Schroniska dla Osób Bezdomnych

Nasi wolontariusze po raz kolejny odwiedzili Schronisko dla Osób Bezdomnych w kartuskim Bilowie. Tym razem pomagaliśmy w pracach ogrodowych i przygotowaniu terenu na wiosnę. W akcji wzięły też udział panie z Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kartuzach oraz Spółdzielni Socjalnej Kaszubska Ostoja. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć oraz przeczytania relacji jednej z naszych wolontariuszek, Nikoli :)


"Mam na imię Nikola i jestem członkiem Klubu Wolontariatu Warto. Uczestnicy naszego Klubu pojechali wczoraj do Bilowa, aby pomóc w uprawie ogródka osobom bezdomnym. Z naszego Klubu pojechało 10 osób oraz koordynatorka, Pani Magda. W Schronisku pomagaliśmy w sadzeniu roślin, grabieniu liści i obcinaniu gałęzi, a także noszeniu drewna. Ja grabiłam liście i pakowałam je do worka. Poznałam wiele nowych osób, takich jak Wiktoria, Apolonia i Patrycja. Świetnie się dogadywałyśmy. Na końcu zrobiliśmy wspólne zdjęcie i cieszę się, że mogłam pomóc"


Nikola
106 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page