top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraKlub Wolontariatu Warto

Pierwsza Powiatowa Gala Wolontariatu

W czwartek 1 grudnia w Centrum Wsparcia Społecznego w Kartuzach odbyła się Pierwsza Powiatowa Gala Wolontariatu. Na wydarzeniu byli obecni przedstawiciele organizacji pozarządowych i instytucji publicznych, którzy angażują wolontariuszy w swoje działania. Nie zabrakło też naszego Klubu Warto.


Podczas Gali rozstrzygnięto konkurs Heros 2022. Wyróżnienie otrzymała Magdalena Damps, koordynatorka Klubu Wolontariatu Warto.


W kategorii Inicjatywa Roku nagrodę otrzymała inicjatywa "Jedzie Mikołaj Święty, by ktoś był uśmiechnięty" realizowana przez Stowarzyszenie „Pomagamy bądź z Nami”, a w kategorii Grupa Wolontariuszy zwyciężyło Szkolne Koło Wolontariatu „Pomocna Dłoń” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Wybickiego w Somoninie. Gratulujemy zwycięzcom! Mieliśmy okazję współpracować ze Stowarzyszeniem "Pomagamy bądź z Nami" podczas organizacji transportów na Ukrainę. W kategorii Wolontariusz Roku przyznano wyróżnienie i nagrodę główną.


Wyróżnienie, czyli młodzieżowego Herosa, dostała nasza wolontariuszka Patrycja Żmuda. Patrycja otrzymała nagrodę za wyjątkową aktywność i zaangażowanie

w niesienie pomocy potrzebującym. Gratulujemy Patrycji i dziękujemy za ciężką pracę, jaką wykonuje w naszym Klubie!!!


Nagrodę Główną - Heros 2022 – oraz tytuł Wolontariusza Roku 2022 otrzymał Jacek Miąskowski. Gratulujemy!


Gala została zorganizowana w ramach projektu Powiatowe Centrum Wolontariatu, który jest dofinansowany ze środków Powiatu Kartuskiego i realizowany przez Fundację Chlorofeel

w partnerstwie z Fundacją Edukacji i Działań Społecznych w Kartuzach.

fot. Magdalena Damps, Anna Lehmann
47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page