top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraKlub Wolontariatu Warto

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza organizowaliśmy spotkanie naszego Klubu Wolontariatu. Podsumowaliśmy ostatni rok działań, podziękowaliśmy wolontariuszom i wręczyliśmy wyróżnienia najaktywniejszym osobom. Odwiedzili nas przedstawiciele Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kartuzach oraz Burmistrz Mieczysław Gołuński.


- Miniony rok w klubie wolontariatu Warto upłynął pod znakiem wielu cennych inicjatyw. Ich realizacja nie byłaby możliwa, gdyby nie ogromne chęci do działania i zaangażowanie naszych wolontariuszy. Działają u nas zarówno osoby dorosłe, jak i młodzież. Ogromnie się cieszę z tego, że młodzi ludzie chcą i lubią pomagać. Jako nastolatkowie mogliby ten czas spędzić na sto różnych sposobów, a spędzają czas z seniorami, pomagają w nauce, odrabiają lekcje z dziećmi. Bez nich ten klub by nie istniał, dlatego z całego serca dziękuję każdemu członkowi i każdej członkini naszego klubu za otwarte serca i gotowość pomocy. Jestem dumna, że znam tak wspaniałe osoby – mówi Magdalena Damps, koordynatorka wolontariatu.


Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć ze spotkania =)


fot. Ania Lehmann

47 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page