top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraKlub Wolontariatu Warto

Dołącz do nas!

Dzięki zaangażowaniu w wolontariat włączysz się w życie lokalnej społeczności, zdobędziesz doświadczenie zawodowe, nauczysz się nowych umiejętności i poznasz nowych ludzi.

Możesz włączyć się w działania, które odpowiadają Twoim zainteresowaniom. Poszukujemy osób gotowych do współpracy na najróżniejszych polach - możesz pomóc organizować zajęcia dla dzieci, prowadzić korepetycje, zaangażować się w działania na rzecz seniorów, pomóc w pracach biurowych, zorganizować z nami akcję tematyczną, pisać artykuły na naszą stronę lub prowadzić konta w mediach społecznościowych. Wymagamy jedynie chęci i odrobiny wolnego czasu. Dołącz do nas i odkryj swoje możliwości!Obecnie poszukujemy przede wszystkim osób, które chciałyby zaangażować się w następujące działania:


- udzielanie korepetycji dzieciom na poziomie szkół podstawowych;


- wsparcie zajęć w placówce wsparcia dziennego działającej przy GOPS (praca z dziećmi);


- zaangażowanie w pomoc seniorom w ramach Korpusu Wsparcia Seniora;


- udział w akcjach tematycznych - udział w festynach, lokalnych imprezach, aktywizacja społeczności lokalnej, sprzątanie świata itp. - konkretne działania możecie znaleźć na naszej stronie w zakładce "Aktualności";


- wsparcie w schronisku dla osób bezdomnych na Bilowie;
Jeśli chcesz się zapisać, skontaktuj się z nami! Czekamy na Ciebie w każdy poniedziałek w Centrum Wsparcia Społecznego w Kartuzach (ul. Gdańska 15) w godzinach 16:00-18:00. Możesz również skontaktować się telefonicznie, mailowo lub przez fb.


UWAGA! SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA NOWYCH WOLONTARIUSZY ODBĘDZIE SIĘ 25.09.2023 R. W CENTRUM WSPARCIA SPOŁECZNEGO PRZY UL. GDAŃSKIEJ 15 W KARTUZACH (SALA 27).
22 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page